Automātiskie ūdens skaitītāji

Automātiskie ūdens skaitītāji

Viedie ūdens skaitītāji, ir tādi skaitītāji kuri ir aprīkoti ar rādi moduli vai integrētu raidītāju.

Šis radio modulis spēj pārraidīt skaitītāja rādījumus, dažādus trauksmes signālus kā piemēram patstāvīgu plūsmu kas ir aktuāli gadījumos ja ir bojāta santehnika un ūdens patstāvīgi tek.(pie trauksmes signāliem)spēj piefiksēt reverso plūsmu kura rodas ja ir bojāts jaucēj krāns un aukstais ūdens nokļūst karstā ūdens sistēmā līdz ar to karstā ūdens skaitītājs skaita uz atpakaļ, šo bojājumu lietotājs nepamanīs ar parastiem ūdens skaitītājiem ,bet viedais šo faktu konstatēs uzrādot to kā kļūdu un sistēmā parādot kad šis notikums ir bijis un kāds ūdens daudzums ir nonācis karstā ūdens sistēmā. Šo fiksējot var sazināties ar klientu un informēt, ka ir bojāta santehnika.

IEGUVUMI

Ērtības – vairs nav jāatceras noteiktie datumi kad jāuzņem rādījumus, kad jānodod ūdens radījumi piegādātājam jeb māju pārvaldniekam.

Izslēgts cilvēciskais faktors – nevarēsiet kļūdīties rādījumos, kas ir aktuāli gados vecākiem cilvēkiem,

Nav jābūt mājās noteiktā datumā lai uzņemtu rādījumus, kā arī rādījumi tiek uzņemti katru mēnesi vienā un tai pašā datumā kas rada prognozējamāku samaksu par patērēto ūdeni.

Ja tiek aprīkota visa māja ar Viedajiem ūdens skaitītājiem tad ūdens korekcija (starpība) samazinās jo visi skaitītāji tiek uzņemti vienā laikā.

Šos skaitītājus ir daudz grūtāk ietekmēt ar magnētu jeb spīlēm saspiest kā arī radio modulis fiksēs visādas manipulācijas ar skaitītāju.

Uzstādot šos skaitītājus starpība nebūs nulle, bet ievērojami samazināsies.

 

 

1

stunda (s)

€ 70,00+

euro

KA TAS DARBOJAS?

Viedais skaitītājs nav lielāks par dzīvokļos esošajiem skaitītājiem, tos bez jebkādām pārbūvēm uzstāda esošo skaitītāju vietā.

Skaitītājiem nav nepieciešama elektrības pieslēgums,  jo radio modulis darbojas no baterijas kuru kalpošanas ilgums ir 10-13gadi. Radio modulis raida 868 MHZ frekvencē kurai nav nepieciešamas nekādas atļaujas jeb reģistrēšana. Viedā ūdens skaitītāja radio moduli var ieprogrammēt dažādos raidīšanas diapazonos, kas ir vairāk aktuāli meistaram kurš veic nolasīšanu. Ir iespējams ieprogrammēt datumu kad tiek saglabāti rādījumi moduļa arhīvā lai būtu pieejama vēsture par pēdējiem 12mēnešiem.

Viedo skaitītāju var nolasīt divos veidos: stacionārā nolasīšana un apgaitas nolasīšana

Stacionārā ir aktuāla tad ja ar viedajiem skaitītājiem ir aprīkota visa māja tad ēkā ierīko stacionāro uztvērēju kurš uztvers visus ēkā uzstādītos skaitītājus un nosūtīs datus uz servera kur portālā būs pieejami šie dati. Priekšrocība šai sistēmai ir ka dati ir pieejami jebkurā laikā un redzēt aktuālos rādījumus, kā mīnusu var norādīt augstākas izmaksas gan ierīkošanas gan apkalpošanas, un šī sistēma ir jūtīgāka dažādiem traucējumiem kas var izraisīt ka kāds no skaitītājiem netiek nolasīts noteiktā laikā.
Apgaitas ir sistēma kad meistars ar portatīvo uztvērēju pieiet pie ēkas un nolasa aktuālos rādījumus kā arī arhīvā saglabātos rādījumus plusi šai sistēmai nav nepieciešams ēkā ierīkot uztvērēju ir mobila ir augstāka nolasīšanas kvalitāte mazākas apkalpošanas izmaksas kā mīnusu var minēt to ka rādījumi tiek nolasīti vienu reizi mēnesī.

!Partnerības programmas!

Mājas pārvaldnieki kuri apsaimnieko vairākas mājas var noslēgt līgumu par visu māju apkalpošanu un tad cena protams būs elastīgāka un nav obligāti jānomaina visās mājās uz reizi visi skaitītāji ir iespējams mainīt pakāpeniski, tiem kuriem ir pienācis verificēšanas termiņš. Kamēr mājas iedzīvotāji nav nolēmuši par šo skaitītāju uzstādīšanu ir iespējams tiem kuriem ir jāmaina skaitītāji jau nomainīt uz šiem jauniem skaitītājiem tikai bez radio moduļa kas būtiski samazina cenu un tad kad ir pieņemts lēmums par aprīkošanu ar attālināti nolasāmiem skaitītājiem tad šiem īpašniekiem kur jau uzstādīju jaunos skaitītājus nāksies tikai uzlikt radio moduli. Ja ir jautājumi lūdzu griezties pie manis un mēs atradīsim piemērotāko risinājumu jums.

Atlaides ja ir vairāk par 4 skaitītājiem

Sazināties ar mums

Pierakstieties vai jautājiet