Māju apsaimniekotajiem

Māju apsaimniekotajiem

Efektīva mūsdienu tehnoloģiju izmantošana ūdens patēriņa kontrolei.
Māju apsaimniekotajiem piedāvāju aprīkot mājas kopējos ūdens skaitītājus ar GSM moduļiem kas dod iespēju sekot līdzi mājas patēriņam onlaina režīmā, tādā veidā var redzēt vai nakts stundās ir patēriņš vai nav un ja ir patstāvīgs patēriņš tas nozīmē ka ir noplūde un pārvaldnieks var veikt apsekošanu un novērst noplūdi. Kā arī daudziem apsaimniekotajiem ir katru mēnesi jāuzņem šo skaitītāju rādījumi un jānodod ūdens piegādātājiem tāpēc ērtāk būtu aprīkot šos skaitītājus ar GSM moduļiem un viedās tehnoloģijas strādās jūsu labā.
Galvenās priekšrocības ir ērtības un kontrole kā arī aprīkojot visu māju ar attālināti nolasāmiem skaitītājiem samazinās starpība starp dzīvokļu skaitītājiem un mājas kopējā skaitītāja.

Kā darbojas visa sistēma:

Visa sistēma darbojas tā, ka dzīvokļu skaitītāju radio moduļi tiek ieprogrammēti ka konkrētā datumā piemēram 26 tiek saglabāts rādījums arhīvā un kad nolasa šo skaitītājus tev ir visiem skaitītājiem rādījums vienā datumā un laikā kas jau automātiski samazina starpības. Mājas kopējais skaitītājs arī ir aprīkots ar nolasīšanas iekārtu un to arī nolasa tai pašā laikā. Tālāk šie dati tiek apstrādāti un nodoti attiecīgai iestādei kura izraksta rēķinus katram klientam.

Darba piemēri

Viedie skaititaji Ventspils
Viedie skaititaji Ventspils
Viedie skaititaji Ventspils