Īpašniekiem

Īpašniekiem

Kāpēc jāizmanto ūdens skaitītājus ar attālināto datu pārraidi?

 

Viedie skaitītāji tā ir pilnīga normāla tehnoloģijas attīstība jo uzskatu ka verificē tos vecos lūžņus kuriem ir vairāk par 12-16 un dažreiz pat vecāki par 20 gadiem ir kalīgs absurds, tas būtu tā ka jūs ar 10 gadus vecu telefonu kam baterija vairs netur kam pogas nestrādā un ekrāns izdzisis un jūs dodaties pie meistara un liekat lai visu nomaina.

Cik cilvēkus jūs zināt kam ir 10 gadus vecs telefons noteikti ne vienu bet kāpēc lai mērierīce caur kuru katru dienu tek ūdens būtu jākalpo 20gadus? Vecie skaitītāji mēdz ieķerties un tad viņi neskaita, varbūt jums liekas ka tas tak labi nebūs jāmaksā bet kāds jau samaksās par to ūdeni tie būs kaimiņi, vai tas ir godīgi bet ja šo faktu piefiksēs kontrolējošā iestāde un var likt jums samaksāt par visu mājas starpību tad gan tas vairs nebūs patīkami. Esmu redzējis ka veciem skaitītājiem mehānisms ir tā izdilis, ka ciparnīcā pārlec cipars ja tas ir pirmais tad tas vēl nekas būs tikai 1m3 bet ja tas būs otrais tad tie jau būs 10m3 un pierādiet ka neesat patērējis šo ūdeni.

 

Vairāk par ūdens skaitītājiem ar attālināto datu pārraidi

Kam tas būs īpaši svarīgi

  • Mūsdienu cilvēkiem (Tiem, kuriem ir viedtālruņi, nepieciešami arī viedie skaitītāji.)
    Mūsdienās mēs visu jau darām attālināti, regulējam mājās gaisa temperatūru, ieslēdzam izslēdzam apgaismojumu, datorā videoklipus pārraidām uz televizoru un tad kāpēc jums būtu katru mēnesi jālien zem izlietnes jeb kādā skapītī un jānolasa kaut kādi rādījumi kuri vēl pēc tam jāievada kādā portālā? Uzskatu ka ir svarīgākas lietas ko darīt, tad kāpēc lai šo visu neizdarītu viedie skaitītāji?

 

  • Gados vecākiem cilvēkiem tas arī būtu ļoti aktuāli cik bieži viņi kļūdās rādījumos dēļ sliktas redzes citi vispār neprot pareizi nolasīt un tad sauc palīgā kaimiņus vai kādus no radiem. Kamdēļ cilvēkiem kam grūti pieliekties jeb notupties ir katru mēnesi sevi jāmoka lai nolasītu skaitītājus. Uzliekot šos skaitītājus cilvēki kļūtu neatkarīgāki nebūtu jāapgrūtina citi cilvēki un tie kuri vēl raksta rādījumus uz pasaknīša un iemet pastkastē pārvaldniekam apgrūtina gan pārvaldnieku kurš speciāli brauc izņemt šos pasaknīšus pēc tam ved ūdens piegādātājam kur atkal kāds darbinieks to manuāli ievada sistēmā kur atkal ir iespējams cilvēcīgais faktors (kļūdīties) Tad padomājiet cik daudz iesaistīto būtu priecīgi ja jūs uzstādītu viedos skaitītāju, Es tai skaitā 🙂

 

  • Tiem, kuri ir aizņemti ar biznesu: Man ir klienti kuri ir ļoti aizņemti cilvēki kuri pelna ar intelektu kuriem laiks ir tiešām nauda un viņiem tāda lieta kā skaitītāju rādījumu uzņemšana un nodošana ir ne tikai apgrūtinoša bet ari finansiāli viņi zaudē jo jāziedo laiks ko varētu izmantot savam biznesam. Ir klients kuram ir vairāki dzīvokļi pa visu pilsētu un viņam lai uzņemtu visus skaitītājus un nodotu rādījumus katru mēnesi prasa 2h laika, bet klientam viena viņa darba stunda maksā 100EUR kopš uzlika viedos skaitītājus klients ir apmierināts ka var veltīt sevi svarīgākām lietām nekā rādījumu nodošanai.

Darba piemēri

Viedie skaititaji Ventspils
Viedie skaititaji Ventspils
Viedie skaititaji Ventspils